MARTYNO MAŽVYDO

LITUANISTINĖ MOKYKLA​

Skelbimai

M.Mažvydo Lituanistinė mokykla Minepolyje ieško  ateinantiems 2020 -21 mokslo metams mokytojų...

 

Užsiėmimai  vyks šeštadieniais pagal išanksto nustatytą kalendorių. Užsiėmimų trukmė - apie 30 min., darbo laikas 9:30-12:30val. Mokytojams yra mokomas atlyginimas už išdirbtas valandas ir pagal iš ankstinį susitarimą.

Mokyklai labai reikalingas muzikos mokytojas, kuris mokintų vaikus dainuoti liaudiškas dainas, paruoštų vaikus švenčių pasirodymui, supažindintų su paprastais muzikos instrumentais ir t.t. Pageidautina, kad mokytojas grotų muzikos instrumentų, bet nebūtinai. Svarbiausia, kad mylėtų vaikus ir mėgtų dainuoti. 

 

Mokykla ieško pradinių klasių mokytojų, kurie daug dėmesio skirtų lietuvių kalbos ugdymui ir mokymui, bei į pamokas integruotų lietuviškas šventes,  supažindinant vaikus su mūsų kultūros tradicijomis ir papročiais. Pageidautinas, tačiau nebūtinas pedagoginis išsilavinimas, bet prireiks meilės vaikams, kūrybiškumo, idėjų ir kantrybės.

 

Mokyklai reikalingas iniciatyvus bei kūrybingas vadovas, kuris sugebės motyvuoti mokytojų kolektyvą, bendrauti su mokinių tėvais, organizuoti renginius ir pritraukti vis daugiau mokinių. Ieškome žmogaus su idėjomis, polėkiais ir sugebėjimu rasti sprendimus.

Reikalavimai vadovei/-ui:

-Pedagoginis išsilavinimas

- Iniciatyvumas bei  lituanistinės mokyklos tikslų suvokimas;

- Organizaciniai ir bendravimo sugebėjimai;

- Administravimas bei mokyklos  finansų valdymas;

- Vadovavimo įgūdžiai.

 

Susidomėjusius ar norinčius prisidėti prie lituanistinio švietimo Minesotoje, prašau parašyti el.paštu: m.mazvydo_mokykla@yahoo.com

 

© 2014 M.Mažvydo LM. Proudly created with Wix.com

(Kauno Pilis. G Šileikos nuotr. / Kaunas Castle photo by G. Šileika)

 

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus
  • w-youtube
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now