MARTYNO MAŽVYDO

LITUANISTINĖ MOKYKLA​

Įvykiai

Pirma mokslo metų diena

Kiekvienais metais antrąjį rugsėjo šeštadienio rytą M. Mažvydo lituanistinės mokyklos mokiniai ir jų šeimos susirinka pradėti naujus mokslo metus Northrop mokyklos patalpose.  

Po pamokų, visas mokyklos kolektyvas eina prie Haiwatha ežero aikštelėje švęsti mokyklos atidarymo. Tuo metu vyksta susipažinimas su naujomis šeimomis, pradedančiomis lankyti mokyklą,  pasidalinama vasaros įspūdžiais ir suvalgomas tortas su užrašu "Sveika Mokykla". Vaikai turi galimybę pažaisti žaidimų aikštelėje ir artimiau susipažinti su naujais draugais.

Kiekvieni moklso metai prasideda su gera nuotaika!

 

Vasario 16-osios renginys

 

Vasario 16-tą M. Mažvydo LM kartu su LACMN mini Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Mokiniai paruošia trumpą programėlę: skaito eilėraščius, dainuoja liaudiškas dainas, pristato savo darbelius. 
 

Šv. Velykos
 

Atvelykio sekmadienį kartu su LACMN vyksta nuotaikinga Šv. Velykų šventė. Visi vaikai pabando kiaušinius marginti vašku, susipažįsta su šventės tradicijomis ir pasivaišina velykiniais pyragais. Po vaišių vaikai linksmai žaidžia: ridena kiaušinius, bando jų stiprumą ir ieško paslėpto auksinio kiaušinio. 

Mažiesiems šventė suteikia daug teigiamų ir džiaugsmingų emocijų.  Vyresnieji vaikai praplėčia žinių akiratį  apie lietuviškas tradicijas ir papročius.

 

 

 

Paskutinė mokslo metų diena

Kiekvienais metais gegužės trečiojo šeštadienio popietę M. Mažvydo LM mokiniai ir jų šeimos susirinka prie Haiwatha ežero parke švęsti paskutinės mokslų  metų dienos. Tą dieną daug žaidžiama, juokaujama ir vaišinamasi skanėstais bei tortu, su užrašu "Geros Vasaros!" Mokyklos pirmokams  įteikiami Lietuvos Švietimo ir mokslo  ministerijos dovana -pirmoko pasai. Juose  trumpai ir žaismingai supažindinama su Lietuvos gamta, kalba, miestais, kariuomene, gretimomis šalimis, pateikiama faktų iš Lietuvos istorijos, Lietuvos himnas, papasakojama apie svarbiausius Lietuvos simbolius – Vytį ir vėliavos spalvų reikšmę.

 

 

Naujienos

 

Rugsėjo 12 d. 2020

10:00 val.

 

Mokyklos atidarymas

Spalio 03 d. 2020

Mokytojų diena!

Gruodžio 19 d. 2020 

Kalėdinis renginys

Vasario 20 d. 2021

 

 Vasario 16-os minėjimas.

 

 

Balandžio 03 d. 2021

 

 

Velykų šventė

 

 

Gegužės 22 d. 2021

 

 

Mokyklos uždarymas

 

 

© 2014 M.Mažvydo LM. Proudly created with Wix.com

(Kauno Pilis. G Šileikos nuotr. / Kaunas Castle photo by G. Šileika)

 

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • w-googleplus
  • w-youtube
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now